OurWorld

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2015-02-22 19:14:32

Gangsta
Użytkownik
Dołączył: 2015-02-22
Liczba postów: 1
Windows 7Opera 27.0.1689.69

IDLEWOOD PIRUS MOBS - BLOODS

https://www.youtube....h?v=P1NDsxVCo_Q
ThNuKP9.png
South Central' - w skrócie SC', ogółem rzecz biorąc najgorsza okolica w LS, jaka tylko mogłaby istnieć, w tym najbiedniejsza, tutaj nie mieszkają bogaci celebryci, lecz przedstawiciele biedy. Miejsce te jest nazywane po prostu ghettą', nie trzeba wyjaśniać dlaczego. Tam nie ma opisanych zasad, tworzysz je sam, na własną odpowiedzialność, nikt nie przeszkodzi Ci w ewentualnej próbie samobójstwa, lub zabicie kogoś, robisz to na własną odpowiedzialność. Strzelaniny, handel narkotykami, kradzieże - chleb poprzedni, tutaj to wszystko znajdziecie w tej okolicy.
Egj10Jd.png
Bloods Formation - niedawno uformowany przez małą grupkę czarnuchów z I-wood. Kiedy czarnuch już to wszystko do siebie przywiązywał, nie było odwrotu do normalnego życia, stałeś się wtedy częścią rodziny, za której oddałbyś życie. Do tej grupy mogą wstępować tylko nieliczni czarnoskórzy, Ci, którzy zrobili coś więcej, niż siedzenie cały czas na dzielni, i słuchanie tych zjebanych rapów, które się cały czas powtarzają, i mówią do Ciebie - te życie jest zjebane, mają racje, lecz kiedy coś zrobisz dla Nich, to Oni Ci tego nie zapomną. Format istnieje już od dobrych lat siedemdziesiątych, gdzie tam stworzono formacje. Bloods - grupa zajmuje się zwykle codzienną przestępczością,handelarrow-10x10.png narkotykami, amunicją, broniami, haraczami, czy też zabójstwami, u nich to normalka, tak ich uczyli OGs. Gang charakteryzuje się barwami czerwonymi, to nieodłączny element setu. Jak najwięcej siedzisz w gangu i czym więcej robisz dla gangu, tym większy respekt zyskujesz. Szczególnym znakiem rozpoznawczym gangu, są również tatuaże, które opisują inną sytuacje, każdy jest inny, opowiada o czymś innym. Set jest gotowy oddać życie na dzielnie, nie tolerują na swojej dzielnicy przedstawicieli innych ras, w tych latynosów, zwanymi także przez nich naczosami.
Xdbb7Ot.png

t5qZQxX.png
OG, i ich historia - choć na dzielnicy w tamtych czasach, dokładnie w latach dziewięćdziesiątych było szczególnie mało, to jeden OG postanowil coś zrobić, niż tylko machać rękami w rytmy rapu. Lawrence Clinton - Young C, głównyarrow-10x10.png OG, który miał na swoim karku dość przestępstw, poznał pewnego człowieka, miał on dużą propozycję dla niego, jak i dla reszty czarnuchów, dzięki tej umowie napotkany ziomek dawał Bloods, czego im żywnie potrzeba, był jednak w tym haczyk, ziomek, postanowił zmienić coś w jego umowie, i powiedział głównemu OG prosto w mordę - domagam się zmian, macie mi oddać ten towararrow-10x10.png, albo gorzko pożałujecie. Lecz prosto mówiąc, wkurwił się, wyciągnął gnata i strzelił Mu prosto w ten ryj. Zgon na miejscu, Lawrence, wraz z ziomkami postanowił zajebać mu wszystko, nie było to takie proste jak się wydawało. Na następny wieczór, niespodziewanie CRIPS zaatakował małą grupkę czarnuchów siedzących na dzielnicy, wraz z OG. Drive-by dosięgło także Lawrence. Po tej ciężkiej chwili nie mogli tego znieść, więc postanowili wybraćarrow-10x10.png nowego OG, który poprowadzi ich na dobre progi, był to Terrence Washington, w skrócie Tyre'. Kiedy to nastąpiło,Bloods zostało znów lepiej uformowane, lecz nie tak dobrze, jak wcześniej, za czasów Lawrence. Tyre radził sobie z tym zadaniem, na dzielni było coraz więcej czarnuchów, ćpunów, który postanowili się poświęcić za dzielnice. Pewnego dnia poznał nowego czarnucha, nie poznał jego imienia. Wydawał się całkiem spoko, po krótkim czasie kręcenia się z flaszką na dzielni zaprzyjaźnili się, przyjaźń okazała się całkiem opłacalna, ziomek, którego spotkał miał duże wpływy na South Central'. Tak to się zaczęło, dobre rządzenie nowego OG. To był jednak początek jego wpływów, postanawiał zająć większy teren, niż tylko I-wood, i pobliskie bloki. Bloods w tym momencie było już na pierwszej dziesiątce najgroźniejszych gangów ulicznych.
daSfrFF.png
Siemano. Uderzam z dosyć znanym gangiem, choć może i treść tego jest posklejana na szybko, to postanowiłem to napisać, żeby powrócić do dawnej świetności gangu, miałem już taki sam gang, który mieścił się na i-wood. Tak więc uderzam znów, możecie sypać hejty, pochwały - ogółem róbcie co chcecie, to Wasze zdanie przesądzicie o mnie, także więc, życzę miłego zapoznania się.

Offline

#2 2015-02-22 19:22:03

domster
Zarząd
Dołączył: 2015-02-22
Liczba postów: 2
AndroidChrome 40.0.2214.109

Odp: IDLEWOOD PIRUS MOBS - BLOODS

Dam ci szansę i jej nie zmarnuj

\\AKCEPTUJE

Zgłos się o panel w grze

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
svcraft - nordling - leszy - jmsg - b3dhb